Pożartował – nie poleciał

Podróżny powiedział podczas odprawy biletowo-bagażowej, że w bagażu ma broń. Zostało to potraktowane bardzo poważnie.
Niezwłocznie funkcjonariusze Zespołu Interwencji Specjalnych Placówki SG w Katowicach-Pyrzowicach podjęli czynności proceduralne – wylegitymowali mężczyznę, a jego bagaże sprawdzili pod katem posiadania materiałów niebezpiecznych i wybuchowych, których nie ujawniono. Podróżnego ukarano mandatem w wysokości 500 zł, w związku z popełnieniem wykroczenia z art. 210 ust. 1 pkt 5a ustawy Prawo Lotnicze. Nie to było jednak najgorsze -mężczyzna zamiast lecieć do Mediolanu, powrócił do domu.
Zbliża się sezon intensywnych wyjazdów wakacyjnych. Ostrzegamy – w większości przypadków tego rodzaju żarty na lotnisku kończą się odmową wpuszczenia na pokład samolotu.
![Planowane wyłączenia energii elektrycznej [HARMONOGRAM] Planowane wyłączenia energii elektrycznej [HARMONOGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1743939398tauron-dystrybucja-24-.jpg)




















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany