Reklama

Najnowsze wiadomości

Telegraf7 stycznia 201115:35

III bieg o puchar burmistrza Pszowa

III bieg o puchar burmistrza Pszowa - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Pszów:

23 stycznia odbędzie się III BIEG O PUCHAR BURMISTRZA PSZOWA „PSZOWSKA DWUNASTKA”, który organizowany jest przez Urząd Miasta w Pszowie przy współpracy Klubu Sportowego „FORMA” z Wodzisławia Śląskiego. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Zawody odbędą się w następujących klasyfikacjach:

1) Bieg:
Kobiety  16 – 29 lat           Mężczyźni  16 – 29 lat
Kobiety 30 – 39 lat            Mężczyźni 30 – 39 lat
Kobiety 40 – 49 lat            Mężczyźni 40 – 49 lat
Kobiety 50 lat i więcej        Mężczyźni 50 lat i więcej

2)  Nordic walking:
Kobiety  do  lat 40            Mężczyźni do 40 lat      
Kobiety  powyżej 40          Mężczyźni powyżej 40

Podobnie jak w zeszłych latach na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Wszyscy zawodnicy kończący bieg wezmą udział w losowaniu nagród rzeczowych oraz będą mieli zapewniony posiłek. Serdecznie zapraszamy!

Udział w biegu należy zgłaszać poprzez wypełnienie formularza, który dostępny jest na stronie internetowej  www.formabiegi.blo.pl  lub telefonicznie pod nr 502 212 592. Opłata startowa wynosi 20 zł. Będzie również możliwość zgłoszenia swojego udziału w dniu zawodów, jednak opłata startowa będzie wyższa i wyniesie 30 zł.

Szczegółowe informacje na temat biegu znajdują się w regulaminie. Informacje związane z biegiem można również uzyskać w Referacie Promocji, Środków Pomocowych, Edukacji, Kultury i Sportu pod nr tel. 32 455 88 76 oraz pod nr 502 212 592.

fot. Internet

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności10 września 202512:46

Boże z Twoich rąk żyjemy. Dożynki w Połomi [FOTO]

Boże z Twoich rąk żyjemy. Dożynki w Połomi [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Mszana:

W niedzielę, 7 września, mieszkańcy gminy Mszana spotkali się w Połomi, aby wspólnie uczcić zakończenie żniw. Dożynki, będące od wieków symbolem wdzięczności za zebrane plony, po raz kolejny zgromadziły licznych uczestników, którzy mogli wziąć udział zarówno w uroczystościach religijnych, jak i w części artystyczno-rozrywkowej.

red., fot. FB/GOSiR Mszana,Gmina Mszana
Aktualności10 września 202510:44

Festyn okazją do promocji rodzicielstwa zastępczego

Festyn okazją do promocji rodzicielstwa zastępczego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności10 września 202522:33

Moc, inspiracja i kobieca energia w Rydułtowach [FOTO]

Moc, inspiracja i kobieca energia w Rydułtowach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło i fot. UM Rydułtowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.