Telegraf24 lutego 201515:19
Dzień Kobiet na bis - zabawa tylko dla pań

0
Reklama
Mszana:
Odpowiadając na sygnały damskiej części mieszkańców, GOKiR po raz pierwszy organizuje imprezę wyłącznie dla kobiet. Będzie zabawa z wodzirejem, posiłek i niespodzianki. W Mszanie odbędzie się ona 11 kwietnia, natomiast w Połomi 25 kwietnia. Start o godz. 18.00.
- Zrezygnowaliśmy z hucznego świętowania Dnia Kobiet ze względu na Wielki Post, stąd przesuniecie imprez dla pań na kwiecień - mówi Rafał Jabłoński, dyrektor GOKiR Mszana. W programie zabawa taneczna i nie tylko. Uczestników zabawiał będzie profesjonalista - wodzirej Paweł z Jastrzębia. Organizatorzy zadbają o obiad, kawę - ciasto, zimną płytę, drugi ciepły posiłek i napoje. Zapisy pod nr tel. 32 4720076 Mszana i 32 4760415 Połomia. Koszt to 70 zł od osoby.

























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)



Komentarze (0)
Dodaj komentarz