Aktualności14 maja 201507:50
Przedszkolaki opanowały WCK

0
Reklama
Wodzisław Śląski: Wczoraj rozpoczął się XXIII Miejski Festiwal Kultury Przedszkolnej. Przez dwa dni w Wodzisławskim Centrum Kultury prezentują się dzieci z wodzisławskich przedszkoli. W pierwszym dniu na scenie pokazali się najmłodsi artyści - grupy trzy i czterolatków.
Mimo że dla większości z nich był to pierwszy występ na prawdziwej scenie, to doskonale poradzili sobie z tym zadaniem. Było bardzo tanecznie, kolorowo, maluchy zachwycały nie tylko wyczuciem rytmu ale również pięknymi kostiumami. Nic więc dziwnego, że każdy występ otrzymywał ogromne owacje od rodziców, dziadków, sióstr, braci – słowem całych rodzin, które przyszły kibicować swoim przedszkolakom.
Dziś na scenie pojawią się starsze dzieci. Grupy 5 i 6-latków prezentować się będą od godziny 10.00.














































Komentarze (0)
Dodaj komentarz