Aktualności14 maja 201508:01
Majówka z Wodzisławskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku

0
Reklama
Wodzisław Śląski: W ostatnią sobotę, na ośrodku Gosław, Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku zorganizował imprezę pod hasłem "Majówka Aktywnego Seniora". I faktycznie, przybyli bardzo licznie seniorzy, wraz z rodzinami, pokazali, że są jeszcze w sile wieku i potrafią stanąć w szranki z młodszymi, w różnych konkurencjach - nawet z prezydentem Mieczysławem Kiecą, który objął honorowy patronat nad tą imprezą.
Jak przystało na majówkę, były pieczone kiełbaski, pyszne ciasta, dobra muzyka, śpiewy i taniec – ale taniec liniowy, którego uczą się seniorzy na zajęciach. Nie zabrakło również różnych konkurencji sportowych, pokazów pierwszej pomocy przedmedycznej oraz drobnych upominków. Z czystym sumieniem można, po raz kolejny, majówkę organizowaną przez Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku uznać za udaną.








































Komentarze (0)
Dodaj komentarz