Aktualności5 czerwca 201512:49
Pożar kawiarni w Radlinie. Doszło do zwarcia instalacji elektrycznej

0
Reklama
Radlin: W środę około godziny 19:00 wodzisławscy strażacy otrzymali zgłoszenie o wydobywającym się dymie z piwnicy w kawiarni "Górnicza Strzecha" w Radlinie. W pomieszczeniu znajdowało się 39 osób wraz z personelem.
Na szczęście wszystkie osoby przebywające w pomieszczeniu opuściły lokal przed przybyciem wodzisławskich strażaków. - Po przyjeździe pierwszych zastępów Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej zlokalizowano pożar w jednym z pomieszczeń piwnicznych, gdzie doszło do zwarcia instalacji elektrycznej w skrzynce rozdzielczej prądu. Strażacy ugasili pożar jedną gaśnicą proszkową. Żadna z osób która opuściła lokal nie wymagała pomocy medycznej – informuje kpt. Łukasz Przybyła z PSP w Wodzisławiu Śląskim.
W zdarzeniu brało udział 5 zastępów Państwowej Straży pożarnej oraz 1 zastęp ZSP KWK Marcel




























Komentarze (0)
Dodaj komentarz