Aktualności8 czerwca 201515:28
Radlińscy uczniowie na obradach Sejmu Dzieci i Młodzieży

0
Reklama
Radlin:
Dwójka uczniów Gimnazjum nr 1 w Radlinie, czyli Karol Wundziński i Marta Żmijewska zostali posłami XXI Sejmu Dzieci i Młodzieży. Projekt wykonany przez Karola i Martę (pod opieką merytoryczną nauczycielki Gimnazjum, Pani Joanny Kurek-Bąk) został wyłoniony spośród 528 innych prac. Zobacz zdjęcia!




































Komentarze (0)
Dodaj komentarz