Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności19 marca 201115:00

Kibic Piasta wymachiwał racą

Kibic Piasta wymachiwał racą - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
5
Reklama
Wodzisław Śląski:

W czasie meczu między Piastem Gliwice a ŁKS-em Łódź, jeden z kibiców drużyny Piasta został przyłapany na wymachiwaniu racą świetlną na trybunach. Pięć miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata i 6-miesięczny zakaz stadionowy to kara jaką 22-latek otrzymał za swoje zachowanie.

Wczoraj na wodzisławskim stadionie przy ulicy Bogumińskiej rozgrywany był mecz piłkarski pomiędzy Piastem Gliwice i ŁKS-em Łódź. Podczas imprezy jeden z kibiców Piasta został złapany na tym, jak wymachiwał racą świetlną na trybunach. Wedle przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych posiadanie tego typu środków pirotechnicznych w trakcie rozgrywania meczu jest zabronione.

22-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu i poddał dobrowolnie karze. Pięć miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata i 6-miesięczny zakaz stadionowy to kara jaką zapłaci za swoje zachowanie.

(m)

fot. Internet

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności4 marca 202612:49

Co załatwisz w budynku 4A Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego?

Co załatwisz w budynku 4A Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Aktualności4 marca 202612:02

Nowe wzory wniosków budowlanych obowiązują od 4 marca

Nowe wzory wniosków budowlanych obowiązują od 4 marca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Aktualności4 marca 202612:29

Bajkowy finał ferii w Bibliotece Publicznej Miasta Pszów

Bajkowy finał ferii w Bibliotece Publicznej Miasta Pszów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źrodło: UM Pszów
Reklama
Aktualności4 marca 202612:22

Drugie spotkanie w ramach inicjatywy Stacja pogodowa do obserwacji zmian klimatycznych na terenie miasta Rydułtowy

Drugie spotkanie w ramach inicjatywy Stacja pogodowa do obserwacji zmian klimatycznych na terenie miasta Rydułtowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy, fot. pexels.com/Ulrick Trappschuh
Aktualności5 marca 202611:28

Drugi przetarg na sprzedaż działki w gminie Mszana

Drugi przetarg na sprzedaż działki w gminie Mszana - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Mszana
Reklama
Reklama
Aktualności4 marca 202616:19

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Rynku Pracy – kolejna edycja przed nami

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Rynku Pracy – kolejna edycja przed nami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności4 marca 202611:14

Wodzisławska biblioteka z ministerialnym wsparciem na projekt literacko-edukacyjny

Wodzisławska biblioteka z ministerialnym wsparciem na projekt literacko-edukacyjny - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Latający Obiektyw
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.