Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności18 czerwca 201508:44

Mieszkanki powiatu wodzisławskiego laureatkami nagrody Narcyz 2015

Mieszkanki powiatu wodzisławskiego laureatkami nagrody Narcyz 2015 - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Region:

Wczoraj na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbyła się gala wręczenia nagród NARCYZY 2015. Jest to wydarzenie, podczas którego nagradzane są najbardziej aktywne kobiety, które swoją pracą zawodową i działalnością społeczną promują region. Wśród nagrodzonych znalazły się także przedstawicielki z naszego rejonu. 

Wybitne przedstawicielki świata biznesu, samorządu, a także panie, które niezwykle aktywnie angażują się w życie społeczne - to właśnie one otrzymają w tym roku Narcyzy, czyli prestiżowe nagrody przyznawane przez Izbę Przemysłowo-Handlową Rybnickiego Okręgu Przemysłowego. W tym roku kapituła złożona z wybitnych postaci z całego regionu - naukowców, prezydentów miast i laureatki Narcyzów z poprzednich lat - zdecydowała o przyznaniu nagród ośmiu wspaniałym kobietom. - Laureatkami nagrody Narcyz mogą być kobiety, które swoją działalnością w szczególny sposób zapisały się w życiu społecznym Śląska, a swoją pracą rozsławiają nasz region. Kapituła dokonując ocen kandydatek wzięła pod uwagę całokształt działalności zawodowej, kulturalnej, społecznej i charytatywnej - mówi Andrzej Żylak, prezes Izby Przemysłowo-Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego. Tegoroczna wielka gala, podczas której wszystkie wyróżnione panie otrzymają niezwykle wartościowe, srebrne broszki, odbędzie się na terenie Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Będzie to już 14 edycja tego prestiżowego spotkania. Współorganizatorami uroczystości byli Powiat Raciborski i Miasto Racibórz.

W tym roku laureatkami nagrody "NARCYZ 2015" zostały panie:

- GRAŻYNA KUCZERA - Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju;
- KORNELIA LACH - Dyrektor Zespołu Szkół w Krzanowicach;
- BARBARA LASZCZYŃSKA - Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta Rydułtowy im. H. Góreckiego;
- DOMINIKA MADAJ-SOLBERG - Prezes Zarządu Fundacji SPINA w Katowicach;
- MAŁGORZATA MALEC - Dyrektor Instytutu Techniki Górniczej KOMAG w Gliwicach;
- MAGDALENA MOCZAŁA - Prezes DMS Sp. z o.o. w Rybniku;
- MONIKA SOBIK - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Godowie (na zdj.);
- GRAŻYNA SZWEDA - Dyrektor Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rybniku.

 

Autor: Karina Kilian, Agencja Zamek,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kultura i Edukacja25 czerwca 202610:53

ARA!Fest już 27 czerwca. Park Zamkowy zamieni się w tropikalną krainę sztuki i zabawy

ARA!Fest już 27 czerwca. Park Zamkowy zamieni się w tropikalną krainę sztuki i zabawy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Agnieszka Trzeciok
Sport25 czerwca 202610:32

Dziesięć medali dla Octagon Team Wodzisław Śląski! Kapitalny występ na Copa Silesia 13

Dziesięć medali dla Octagon Team Wodzisław Śląski! Kapitalny występ na Copa Silesia 13 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Octagon Team Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności25 czerwca 202613:33

Od projektu do rzeczywistości. W WCK tworzą wyjątkową instalację miejską

Od projektu do rzeczywistości. W WCK tworzą wyjątkową instalację miejską - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: WCK, fot. FB/Służby Komunalne Miasta w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności26 czerwca 202613:18

Przebudowa ul. 1 Maja w Mszanie. Nowe zamknięcia drogi od 29 czerwca

Przebudowa ul. 1 Maja w Mszanie. Nowe zamknięcia drogi od 29 czerwca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.