Aktualności24 czerwca 201510:33
Na Balatonie pojawił się pływający plac zabaw

1
Reklama
Wodzisław Śląski:
Otwarcie sezonu na wodzisławskim Balatonie już w sobotę. Wczoraj zamontowano tam pływający plac zabaw. Zobacz zdjęcia.
fot. UM Wodzisław.

Otwarcie sezonu na wodzisławskim Balatonie już w sobotę. Wczoraj zamontowano tam pływający plac zabaw. Zobacz zdjęcia.
fot. UM Wodzisław.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz