Aktualności24 czerwca 201511:42
Szlaban na ryzyko! Rusza XI edycja kampanii Bezpieczny Przejazd

0
Reklama
Polska: Brawura, pośpiech, rutyna i skłonność do ryzyka kierowców oraz pieszych - to główne przyczyny 98 proc. wypadków na przejazdach kolejowo-drogowych, przejściach dla pieszych i torach kolejowych. Dlatego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w ramach Programu Poprawy Bezpieczeństwa Ruchu Kolejowego obejmującego ponad 200 inicjatyw, prowadzą kampanię społeczną Bezpieczny Przejazd. Wczoraj wystartowała już XI edycja akcji, w nowej odsłonie i z nowym hasłem - "Szlaban na ryzyko!" Dzięki konsekwentnym działaniom zarządcy infrastruktury kolejowej - PLK - rok 2014 był najbezpieczniejszy w historii.




























Komentarze (0)
Dodaj komentarz