Aktualności25 czerwca 201508:55
Prezydent Wodzisławia otrzymał absolutorium

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej wodzisławscy radni jednogłośnie przyznali prezydentowi Mieczysławowi Kiecy absolutorium z tytułu wykonania budżetu za zeszły rok.
Decyzję radnych o przyznaniu absolutorium poprzedziło wystąpienie skarbnika miasta Tadeusza Bednorza. Przedstawił on sprawozdanie finansowe miasta oraz sprawozdanie z wykonania budżetu za rok 2014, a także pozytywną opinię Regionalnej Izby Obrachunkowej o sprawozdaniu z wykonania budżetu.
Rada Miejska udzieliła prezydentowi miasta absolutorium jednogłośnie. W głosowaniu wzięło udział 20 radnych.
fot. archiwum portalu.




























Komentarze (0)
Dodaj komentarz