Aktualności29 czerwca 201509:02
Policja sprawdza trzeźwość kierowców

1
Reklama
Wodzisław Śląski:
Dzisiaj wodzisławscy policjanci przeprowadzą działania pod kryptonimem "Trzeźwość". Wzmożone kontrole stanu trzeźwości kierujących będą prowadzone przez policjantów z ruchu drogowego.
Działania skierowane przeciwko pijanym użytkownikom dróg prowadzone będą do godz. 12.00. Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych, w tym spowodowanych przez kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu.




























Komentarze (1)
Dodaj komentarz