Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności1 lipca 201512:32

Zakończył się III kurs z zakresu ratownictwa technicznego

Zakończył się III kurs z zakresu ratownictwa technicznego - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W poniedziałek, 29 czerwca egzaminem odbywającym się w Komendzie Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śląskim zakończyła się III tura szkolenia z zakresu ratownictwa technicznego dla strażaków ratowników OSP. Celem szkolenia było nabycie umiejętności do prowadzenia czynności ratowniczych w czasie zdarzeń na drogach.

Kursanci doskonalili swoje umiejętności podczas zajęć praktycznych z wykorzystaniem samochodów przeznaczonych do złomowania. Podczas egzaminu druhowie musieli zaliczyć sprawdzian wiedzy teoretycznej, a także prawidłowo przeprowadzić symulowaną akcję ratownictwa drogowego.

Na kurs zostało przyjętych 24 strażaków OSP z gminy Gorzyce i Godów
Egzamin zaliczyło 19 kursantów.
Ocenę bardzo dobrą uzyskali następujący druhowie:
Marek Mendrela - OSP Gołkowice
Daniel Zawojek – OSP Turza Śląska
Daniel Marczewski – OSP Gorzyce
Robert Zając – OSP Czyżowice
Karol Nowak – OSP Skrzyszów
Szymon Kopiec – OSP Skrzyszów
Mateusz Starzyczny – OSP Czyżowice

Autor: st.asp. Andrzej Nowak,st. str. Jacek Bażan, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.