Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności7 lipca 201508:47

Co dalej z rewitalizacją stawu w Wodzisławiu Śląskim?

Co dalej z rewitalizacją stawu w Wodzisławiu Śląskim? - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
9
Reklama
Wodzisław Śląski:

Prace przy rewitalizacji stawu w Wodzisławiu Śląskim przebiegały pomyślnie, lecz do czasu. W pewnym momencie wszystko się zatrzymało – zaalarmowali nasi czytelnicy. Sprawdziliśmy co aktualnie się tam dzieje.

- Prace w Parku Miejskim zostały wstrzymane po oczyszczeniu dna stawu, ponieważ należało czekać na decyzję konserwatora zabytków o tym, czym wymodelowane zostaną skarpy stawu - poinformowała nas Patrycja Samson z Biura Prezydenta Miasta. - Podczas wczorajszego spotkania w Urzędzie Miasta ustalono, że fasonowanie brzegu zostanie wykonane za pomocą specjalnych drewnianych pali, natomiast dno zostanie wyłożone kamyczkiem. Prace ruszą najprawdopodobniej już w przyszły poniedziałek, ponieważ konieczne jest wykonanie postępowania na pale do fasonowania - dodała Patrycja Samson.

W galerii prezentujemy zdjęcia wykonane przez czytelnika.

DM

Autor: DM, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.