Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności9 lipca 201510:26

21-latek w Rydułtowach uprawiał konopie na balkonie

21-latek w Rydułtowach uprawiał konopie na balkonie  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
2
Reklama
Rydułtowy:

Wodzisławscy stróże prawa zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zlikwidowali wczoraj kolejną plantację konopi indyjskich. Mini uprawa narkotycznych krzewów zorganizowana była na balkonie jednego z domów jednorodzinnych w Rydułtowach. Policjanci ujawnili kilka krzaków i sadzonek konopi. 21-letni „plantator” został zatrzymany, grozi mu teraz kara nawet 3 lat więzienia.

Policjanci uzyskali informację, iż w jednym z domów jednorodzinnych na terenie Rydułtów może znajdować się plantacja konopi indyjskiej. Pod wskazanym adresem funkcjonariusze zastali 21-letniego mieszkańca Rybnika, niemile zaskoczonego ich wizytą. Wstępne przeszukania budynku nie dały spodziewanego efektu. Kiedy jednak stróże prawa zajrzeli na balkon budynku, ujawnili małą, składającą się z kilku krzaków i sadzonek uprawę. Młody „plantator” został zatrzymany i usłyszał zarzut uprawy konopi indyjskich, za który grozi mu kara do 3 lat więzienia. O dalszym jego losie zdecyduje teraz prokurator i sąd.

Autor: KPP, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.