Aktualności20 lipca 201509:02
Tym razem nawałnica oszczędziła powiat wodzisławski

0
Reklama
Powiat:
Kolejna nawałnica, która przeszła przez nasz region tym razem oszczędziła powiat wodzisławski. Strażacy odnotowali tylko 8 zgłoszeń.
Jak udało nam się dowiedzieć zgłoszenia, które wpłynęły do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim dotyczyły połamanych drzew czy gałęzi.
Przypomnijmy nawałnica, która przeszła nad naszym regionem dwa tygodnie temu wyrządziła ogromne szkody. Wodzisławscy strażacy odnotowali wtedy ponad 118 zgłoszeń, pisaliśmy o tym TUTAJ.



































Komentarze (0)
Dodaj komentarz