Aktualności22 lipca 201510:20
Już w ten weekend Wodzisław stanie się Najcieplejszym Miejscem Na Ziemi

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Już w ten weekend Wodzisław Śląski stanie się Najcieplejszym Miejscem Na Ziemi. Przez dwa dni w parku miejskim będziemy bawić się w rytm reggae. Jak prezentuje się dokładna rozpiska?

Reggae festiwal - Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi to jeden z większych darmowych festiwali organizowanych w Polsce. Co roku przez Park Miejski przewija się tysiące fanów muzyki reggae. Do dyspozycji zainteresowanych jest również pole namiotowe - płatne 10 złotych. Sam udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji na ten temat można znaleźć TUTAJ.



































Komentarze (0)
Dodaj komentarz