Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności25 lipca 201510:27

Policjanci w Radlinie zlikwidowali balkonową plantację konopi

Policjanci w Radlinie zlikwidowali balkonową plantację konopi - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
1
Reklama
Radlin:

Radlińscy stróże prawa zlikwidowali wczoraj domową uprawę konopi indyjskich. Mini plantacja nielegalnych roślin zorganizowana była na balkonie jednego z mieszkań przy ulicy Wieczorka. Policjanci zatrzymali 31-letniego "plantatora" i przejęli 20 krzewów konopi. 

Cała sprawa zaczęła się od rutynowego legitymowania 31-letniego mężczyzny na ulicy Mielęckiego w Radlinie. W trakcie tej czynności mężczyzna zaczął nerwowo się zachowywać, co wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy. Skontrolowali jego odzież ujawniając mały pakunek z białą substancją. W związku z podejrzeniem, iż jest to substancja psychotropowa policjanci udali się do miejsca zamieszkania 31-latka. Tam, na balkonie ujawnili 20 krzaków konopi indyjskich. „Plantator” został zatrzymany, wkrótce usłyszy zarzut posiadania narkotyków oraz uprawy konopi indyjskich za co grozi mu kara do 3 lat więzie

Autor: KPP Wodzisław, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności13 września 202513:02

Gminne dożynki i zacny jubileusz Skrbeńska za nami [FOTO]

Gminne dożynki i zacny jubileusz Skrbeńska za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Godów:

Poprzedni weekend upłynął w gminie Godów pod znakiem dziękczynienia za tegoroczne plony oraz świętowania 250-lecia Skrbeńska. To były piękne i udane dożynki, które w Skrbeńsku i całej gminie będzie się jeszcze długo wspominać.

UG Godów, fot. Franek Brzoza
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 września 202512:48

Budowa stacji zlewnej w Rydułtowach. Stanowisko burmistrza

Budowa stacji zlewnej w Rydułtowach. Stanowisko burmistrza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Aktualności14 września 202513:28

Ciągle pada... Monitoring sytuacji hydrologicznej w gminie Mszana [FOTO]

Ciągle pada... Monitoring sytuacji hydrologicznej w gminie Mszana [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Mszana:

Od wczesnych godzin porannych Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego prowadzi obserwację poziomu wód w rowach melioracyjnych oraz w lokalnych potokach. Intensywne opady deszczu, które wystąpiły w regionie, spowodowały znaczny wzrost stanu wód, co stwarza ryzyko podtopień w newralgicznych miejscach.

opr. red., fot. FB/GMna Mszana
Reklama
Aktualności13 września 202512:27

935 nowoczesnych urządzeń trafi do powiatowych szkół

935 nowoczesnych urządzeń trafi do powiatowych szkół - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności13 września 202512:33

Pszowscy dzielnicowi z podziękowaniami od działkowców

Pszowscy dzielnicowi z podziękowaniami od działkowców - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Aktualności13 września 202521:34

HOYM Industry FEST 9 w Rybniku, tym razem międzynarodowo!

HOYM Industry FEST 9 w Rybniku, tym razem międzynarodowo! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Zabytkowa Kopalnia Ignacy w Rybniku
Reklama
Aktualności14 września 202513:47

Gmina Pasym partnerem Gminy Godów

Gmina Pasym partnerem Gminy Godów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UG Godów
Sport14 września 202523:19

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.