Aktualności31 lipca 201510:19
I spływ kajakowy mieszkańców i sympatyków Czyżowic

0
Reklama
Gorzyce: WDK w Czyżowicach zaprasza do udziału w I spływie kajakowym mieszkańców i sympatyków Czyżowic Oprócz atrakcyjnego przyrodniczo spływu Odrą, odbędzie się także wspólna zabawa przy ognisku. Wszelkie formy oryginalnego potraktowania spływu zostaną docenione i nagrodzone. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 32 45 13 228.
![splyw_kajakowy.[1]](http://www.naszwodzislaw.com/files_tiny/splyw_kajakowy.[1].jpg)



































Komentarze (0)
Dodaj komentarz