Aktualności31 lipca 201511:25
Gogołowscy emeryci i członkowie zespołu Adagio na wspólnym grillu

0
Reklama
Godów:
Członkowie nowopowstałego Koła Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Gogołowej oraz równie "młodego" zespołu wokalnego Adagio spotkali się wczoraj na integracyjnym grillu w altanie sołeckiej. Była kawa, ciastka, pieczone kiełbaski, a przede wszystkim dobra zabawa.
Czas umilał występami zespół Adagio, złożony z mieszkańców Gogołowej, który prowadzi Gabriela Gwiszcz.- Jesteśmy młodym, ale prężnym kołem emerytów, którego członkowie lubią wspólne spotkania. W planach mamy jeszcze imprezę z okazji Dnia Seniora, a jesienią chcemy zorganizować trzydniową wycieczkę w Bieszczady - mówi Marek Liśnikowski, prezes gogołowskich emerytów.




























![Wystartował z Rydułtów, dotarł niemal do granicy kosmosu. Balon stratosferyczny pobił założenia [WIDEO] Wystartował z Rydułtów, dotarł niemal do granicy kosmosu. Balon stratosferyczny pobił założenia [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785777661balon-.jpg)



![70 lat legendy na czterech kołach. Wyjątkowa wystawa Chevroletów Corvette podczas Fanny Days w Krowiarkach [ZAPOWIEDŹ] 70 lat legendy na czterech kołach. Wyjątkowa wystawa Chevroletów Corvette podczas Fanny Days w Krowiarkach [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785780387chevrollet2-2-1-.jpg)






Komentarze (0)
Dodaj komentarz