Aktualności31 lipca 201511:25
Gogołowscy emeryci i członkowie zespołu Adagio na wspólnym grillu

0
Reklama
Godów:
Członkowie nowopowstałego Koła Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Gogołowej oraz równie "młodego" zespołu wokalnego Adagio spotkali się wczoraj na integracyjnym grillu w altanie sołeckiej. Była kawa, ciastka, pieczone kiełbaski, a przede wszystkim dobra zabawa.
Czas umilał występami zespół Adagio, złożony z mieszkańców Gogołowej, który prowadzi Gabriela Gwiszcz.- Jesteśmy młodym, ale prężnym kołem emerytów, którego członkowie lubią wspólne spotkania. W planach mamy jeszcze imprezę z okazji Dnia Seniora, a jesienią chcemy zorganizować trzydniową wycieczkę w Bieszczady - mówi Marek Liśnikowski, prezes gogołowskich emerytów.
























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz