Aktualności6 sierpnia 201514:25
Tym razem odwiedzili Korbielów

0
Reklama
Region:
Kolejna wycieczka z cyklu sobotnich wyjazdów w góry z MOSiR "CENTRUM” za nami. Tym razem uczestnicy odwiedzili Korbielów. Zobacz zdjęcia.
FOT. MOSiR "Centrum".

Kolejna wycieczka z cyklu sobotnich wyjazdów w góry z MOSiR "CENTRUM” za nami. Tym razem uczestnicy odwiedzili Korbielów. Zobacz zdjęcia.
FOT. MOSiR "Centrum".
Komentarze (0)
Dodaj komentarz