W Gorzycach paliło się ściernisko. Ugasić ogień próbowała 84-letnia kobieta

W dniu wczorajszym wodzisławscy strażacy otrzymali zgłoszenie o kolejnym pożarze, paliło się ściernisko w Gorzycach przy ulicy 7 kwietnia.
Po 17:40 do Komendy PSP w Wodzisławiu Śląski wpłynęło zgłoszenie o pożarze ścierniska w Gorzycach przy ulicy 7 kwietnia. Po przybyciu straży pożarnej na miejsce okazało się, że 84-letnia kobieta przed strażakami sama próbowała ugasić ogień w wyniku czego była potrzeba pomoc pogotowia ratunkowego.
Na miejscu pojawiły się 4 zastępy straży pożarnej, w sumie 18 strażaków interweniowało przy tym zdarzeniu. Jak się dowiedzieliśmy prawdopodobnie było to podpalenie.
fot. bryg. Jacek Filas.






![Nie tylko o punkty. Region grał także sparingi [WYNIKI] Nie tylko o punkty. Region grał także sparingi [WYNIKI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1724611328gre08542-.jpg)



Komentarze (3)
Dodaj komentarz