Aktualności17 września 201508:37
Wpadł kolejny nietrzeźwy kierowca. Miał w swoim organizmie ponad promil alkoholu

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Dzięki reakcji obywatela, w ręce mundurowych wpadł kolejny amator jazdy na "podwójnym gazie". Mieszkaniec Wodzisławia jechał samochodem marki Isuzu Trooper ulicą Młodzieżową. Miał w swoim organizmie ponad promil alkoholu.
W poniedziałek wieczorem dyżurny wodzisławskiej komendy otrzymał telefoniczną informację o pijanym kierowcy terenowego isuzu. Na ulicę Młodzieżową w Wodzisławiu Śląskim, gdzie miał się przemieszczać, od razu udał się patrol ruchu drogowego. Chwilę później 44-letni kierowca został zatrzymany. Mieszkaniec Wodzisławia miał w swoim organizmie ponad promil alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Dalszy los mężczyzny zależy teraz od decyzji sądu. Za popełnione przestępstwo grożą mu 2 lata więzienia.



































Komentarze (0)
Dodaj komentarz