Znów w regionie zatrzęsła się ziemia

Po raz kolejny nad ranem mieszkańcy naszego regionu odczuli silne tąpnięcie. - Po godzinie 6:00 rano odczułam silny wstrząs! Nie wiedziałam, co się dzieje – zaalarmowała czytelniczka.
Według Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego dowiadujemy się, że do tąpnięcia doszło o godzinie 6:25 w KWK Rydułtowy Anna. Miał siłę blisko 3 stopni w skali Richtera. Zlokalizowany był w pokładzie 209.
![W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1743939398tauron-dystrybucja-24-.jpg)

![Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO] Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773582833photo-84-z-88-.jpg)





![Tradycja i smak Wielkanocy w Czyżowicach. Pokaz Stołów KGW przyciągnął tłumy [FOTO] Tradycja i smak Wielkanocy w Czyżowicach. Pokaz Stołów KGW przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773671068pokaz-stolow-wielkanocnych-202610-.jpg)








Komentarze (0)
Dodaj komentarz