Aktualności29 października 201508:32
W sobotę emeryci z Połomi obchodzili swoje święto na balu seniora

0
Reklama
Mszana:
UdostępnijKomentuj (0)W sobotę, 24 października, emeryci z Połomi świętowali Dzień Seniora. Impreza w dość kameralnym gronie była bardzo udana.- Tradycyjnie odbyła się zabawa taneczna, wręczyliśmy również paczki emerytom - jubilatom. 6 nowych członków otrzymało legitymacje członkowskie - mówi Bronisława Wita z zarządu Koła ZERiI.








































Komentarze (0)
Dodaj komentarz