Aktualności30 października 201506:46
Radlińska tężnia znów działa. Awaria zażegnana

0
Reklama
Radlin:
Mimo długich prac naprawczych, zażegnano wreszcie kryzys. Sprzęt pompujący solankę w radlińskiej tężni został wymieniony i "uzdrowisko" przy ul. Wypandów znowu pracuje.
- Zwłoka była związana z wymianą całej pompy na nowy sprzęt. Maszyna pompująca była na gwarancji, więc trzeba było czekać na dostarczenie sprzętu przez wykonawcę – informuje Marek Gajda, rzecznik prasowy radlińskiego magistratu.
To oznacza, że sezon na radlińskiej tężni nie jest jeszcze zakończony. Tężnia będzie jeszcze pracować, do pojawienia się zimy. - Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących skorzystać z inhalacji solankowych – dodaje Gajda.
fot. UM Radlin.



































Komentarze (0)
Dodaj komentarz