Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności9 grudnia 201507:15

W Zawadzie interesują się termomodernizacją

W Zawadzie interesują się termomodernizacją - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Do końca już dobiegają spotkania prezydenta Mieczysława Kiecy z mieszkańcami wodzisławskich dzielnic. W poniedziałek sposobność do zadawania pytań prezydentowi i jego zastępcom mieli mieszkańcy Zawady. 

Tegoroczne spotkania przebiegają według określonego porządku. W pierwszej kolejności występuje Mieczysław Kieca, podsumowując mijający rok, jak również przedstawiając propozycję budżetu na rok 2016. Następnie nadchodzi czas na pytania z sali.

Tych akurat podczas poniedziałkowego spotkania w Zawadzie nie było zbyt wiele. Kwestie najbardziej interesujące uczestników spotkania dotyczyły dofinansowania na termomodernizację, związanych z tym ulg podatkowych, programów proekologicznych, w które włączyło się miasto.

Ostatnie z tegorocznych spotkań z mieszkańcami odbędzie się dzisiaj, w ZS nr 2 przy ulicy Wałowej 5. Początek spotkania z mieszkańcami Starego Miasta o godzinie 17:00.

fot. archiwum portalu. 

Autor: UM Wodzisław , dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.