Spotkanie opłatkowe Koła Gospodyń Wiejskich w Mszanie. Mają już plany na przyszły rok

10 grudnia spotkanie opłatkowe zorganizowały panie Koła Gospodyń Wiejskich w Mszanie. Na sali Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji zebrało się prawie 90 osób.
Na stołach królowały świąteczne potrawy, uczestnicy składali sobie życzenia i dzielili się opłatkiem. Kolędy i pastorałki śpiewał zespół Cynamon z Rybnika.
Zarząd Koła przygotował już dla członkiń harmonogram imprez na 2016 rok. W planach KGW jest m.in. zorganizowanie kolędowania i kuligu w styczniu, szkubaczek w lutym, Dnia Kobiet w marcu, jednodniowej wycieczki do Wieliczki w maju. Także w maju planowane jest spotkanie z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. We wrześniu ma się odbyć ognisko w altanie, a w grudniu kolejne spotkanie opłatkowe. Panie chcą także zorganizować 6-dniową wycieczkę po Wielkopolsce, by zwiedzić m.in. Gniezno, Biskupin i Gopło. Ma się odbyć w sierpniu.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz