Aktualności17 grudnia 201511:55
O krok od nieszczęścia. "Raczkujący" mężczyzna próbował przejść przez ulicę

1
Reklama
Wodzisław Śląski: Obserwującemu zdarzenia na kamerach mionitoringu miejskiego pracownikowi Straży Miejskiej ukazał się niecodzienny widok. "Raczkujący" chodnikiem przy ulicy Teligi starszy mężczyzna próbował dotrzeć... no właśnie - gdzie?
Widok i samo zachowanie mężczyzny mogło świadczyć, iż jest on pod wpływem alkoholu. W pewnym momencie dalej zostając w tzw. „czteropodporowej” pozycji postanowił przejść przez ulicę. Niestety dla przejeżdżających tam pojazdów pozostawał on trudno zauważalnym. Przy bardzo dużym natężeniu ruchu na ulicach Teligi oraz Armii Ludowej o nieszczęśliwy wypadek tym bardziej w takiej sytuacji nie trudno.
Tylko szybka reakcja operatora monitoringu i funkcjonariuszy Straży Miejskiej zapobiegły tragedii.








































Komentarze (1)
Dodaj komentarz