Aktualności24 grudnia 201509:22
Rozpoczął się demontaż wiaduktu kolejowego nad Moszczeńską w Mszanie

0
Reklama
Mszana:
Ruszyły roboty związane z demontażem dawnego wiaduktu kolejowego nad ulicą Moszczeńską w Mszanie. Firma prowadząca prace na zlecenie PKP Dział Gospodarki Nieruchomościami zajmuje się na razie rozbiórką części lekkich mostu. W rejonie wiaduktu należy spodziewać się niewielkich utrudnień w ruchu. W ostatniej fazie prac na drodze zostanie wprowadzony ruch wahadłowy w celu umożliwienia rozbiórki przyczółków mostu.



































Komentarze (0)
Dodaj komentarz