Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności8 stycznia 201615:18

33-latek z Radlina zatrzymany. W mieszkaniu mężczyzny znajdowała się broń i dopalacze

33-latek z Radlina zatrzymany. W mieszkaniu mężczyzny znajdowała się broń i dopalacze  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Radlin:

Kryminalni z Wodzisławia zatrzymali 33-latka z Radlina. W mieszkaniu, gdzie od dłuższego czasu zamieszkiwał wraz ze swoją partnerką policjanci zabezpieczyli broń gazową oraz substancję psychoaktywną. Zarówno broń jak i zabezpieczona substancja trafi teraz do badań. Jeżeli okaże się że ich posiadanie było zabronione, mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty.

Policjanci wydziału kryminalnego przeszukali mieszkanie, w którym zamieszkiwał 33-letni mężczyzna od dłuższego czasu obserwowany i podejrzewany o obrót substancjami psychoaktywnymi. Już pierwsze czynności w mieszkaniu na ul. Damrota w Radlinie potwierdziły podejrzenia policjantów. Podczas przeszukania mundurowi odnaleźli między innymi wiatrówkę, broń gazową oraz hukową. Zabezpieczyli również substancję psychoaktywną oraz kradziony telefon komórkowy. Zabezpieczona substancja trafi teraz do badań, jeżeli okaże się, że jej posiadanie jest zabronione 33-latek będzie odpowiadał z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Do ekspertyzy trafi również broń gazowa. W momencie, gdy potwierdzi się przypuszczenie śledczych, iż jest to broń wymagająca zezwolenia mężczyzna usłyszy zarzut nielegalnego posiadania broni. Grozić mu będzie wówczas nawet 8 lat więzienia.

Autor: KPP Wodzisław, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności16 września 202511:45

Radlin II ma nową Radę Dzielnicy

Radlin II ma nową Radę Dzielnicy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Mariusz Blazy
Reklama
Reklama
Aktualności15 września 202510:26

DzieJesie(ń) Festiwal w Wodzisławiu Śląskim. Święto jesieni pełne atrakcji [FOTO]

DzieJesie(ń) Festiwal w Wodzisławiu Śląskim. Święto jesieni pełne atrakcji [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

W sobotę, 13 września, Wodzisław Śląski tętnił życiem dzięki DzieJesie(ń) Festiwal. Wydarzenie zgromadziło mieszkańców miasta i okolic w przestrzeni plenerowej, oferując bogaty program warsztatów, spotkań, pokazów i atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

red., fot. Agnieszka Trzeciok, Agnieszka Maciejewska
Reklama
Aktualności16 września 202512:38

Radlin II: Prezydent spotkał się z mieszkańcami

Radlin II: Prezydent spotkał się z mieszkańcami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Ślaski
Aktualności15 września 202521:25

Stowarzyszenie Wodzisław 2.0 kontynuuje akcję Czysta Leśnica i apeluje do prezydenta

Stowarzyszenie Wodzisław 2.0 kontynuuje akcję Czysta Leśnica i apeluje do prezydenta - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Stowarzyszenie Wodzisław 2.0
Reklama
Reklama
Aktualności16 września 202512:04

Rydułtowy ruszają z dalszymi pracami przy centrum przesiadkowym

Rydułtowy ruszają z dalszymi pracami przy centrum przesiadkowym - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Reklama
Aktualności16 września 202511:27

Tłumy na Dniu Otwartym Wodzisławskiej Porodówki [FOTO]

Tłumy na Dniu Otwartym Wodzisławskiej Porodówki [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności16 września 202511:50

Startują kolejne inwestycje drogowe w powiecie

Startują kolejne inwestycje drogowe w powiecie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 września 202512:14

Zebrania wiejskie w Gminie Godów

Zebrania wiejskie w Gminie Godów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Godów
Reklama
Aktualności16 września 202513:13

Jubileusz 120-lecia OSP Gołkowice. Jednostka ma nowy sztandar [FOTO]

Jubileusz 120-lecia OSP Gołkowice. Jednostka ma nowy sztandar [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Godów:

W sobotę, 13 września OSP Gołkowice świętowała 120-lecie istnienia. Okazały jubileusz stał się okazją do poświęcenie i przekazania jednostce nowego sztandaru, który zastąpi poprzedni, ufundowany w 1957 r. Podobnie jak historyczny sztandar, tak również ten nowy został ufundowany przez społeczność Gołkowic i Skrbeńska.

UG Godów
Kultura i Edukacja16 września 202514:50

Projekt IntegrujeMY. Ogrody Talentów w pełnym rozkwicie [FOTO]

Projekt IntegrujeMY. Ogrody Talentów w pełnym rozkwicie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., fot. Agnieszka Kozielska, Małgorzata Tomas, Joanna Kotula
Reklama
Reklama
Reklama
Sport17 września 202511:12

Młody talent z Wodzisławia Śląskiego w kadrze narodowej

Młody talent z Wodzisławia Śląskiego w kadrze narodowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. archiwum prywatne Wojciecha Grzonki
Aktualności17 września 202512:09

Strażacy ze Skrzyszowa z nowym specjalistycznym sprzętem

Strażacy ze Skrzyszowa z nowym specjalistycznym sprzętem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UG Godów, fot. poglądowe - FB/OSP Skrzyszów
Reklama
Aktualności17 września 202511:00

Europejskie Dni Dziedzictwa w wodzisławskim Muzeum

Europejskie Dni Dziedzictwa w wodzisławskim Muzeum - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Natalia Maciejek/UM
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.