Aktualności12 stycznia 201607:08
Piękny koncert noworoczny Orkiestry Rozrywkowej Gminy Mszana w połomskim kościele

0
Reklama
Mszana: Najpiękniejsze polskie kolędy w nowoczesnych aranżacjach oraz standardy świąteczno-noworoczne można było usłyszeć podczas niedzielnego koncertu noworocznego w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Połomi.
Podczas wydarzenia wystąpiła Orkiestra Rozrywkowa Gminy Mszana pod dyrekcją Aleksandra Knury wraz z wokalistami: Anitą Parmą, Aleksandrą Fojcik i Rafałem Kozikiem. Kościół był wypełniony po brzegi.
W kolejną niedzielę, 17 stycznia, mszańska orkiestra wystąpi w kościele pw. Niepokalanego Serca NMP w Jastrzębiu-Zdroju. Początek koncertu o godz. 16.30. Wstęp bezpłatny.



































Komentarze (0)
Dodaj komentarz