Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności23 kwietnia 201116:29

Pijana dźgnęła konkubenta nożem

Pijana dźgnęła konkubenta nożem - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W czwartek 50-letnia mieszkanka Rydułtów ugodziła nożem w klatkę piersiową swojego 38-letniego konkubenta. Wcześniej para spożywała alkohol. Mężczyzna leżał na jednej z ulic Rydułtów, więc ktoś powiadomił policję. Rana po dźgnięciu nożem na szczęście okazała się powierzchowna.

W czwartek o godz. 19.50 policjanci dostali sygnał, że w pobliżu ulicy Benedykta w Rydułtowach leży ranny mężczyzna. Na wskazane miejsce pojechał patrol policji. Funkcjonariusze zastali tam 38-latka z raną klatki piersiowej, która okazała się powierzchowna.

Policjanci ustalili, że wcześniej poszkodowany mężczyzna pił alkohol ze swoją 50-letnią konkubiną w jej mieszkaniu w Rydułtowach. Doszło między nimi do ostrej wymiany zdań i kobieta dźgnęła konkubenta nożem. Mężczyzna nie wniósł oskarżenia.

(m)

 

fot. wegorzewo.wm.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności13 września 202513:02

Gminne dożynki i zacny jubileusz Skrbeńska za nami [FOTO]

Gminne dożynki i zacny jubileusz Skrbeńska za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Godów:

Poprzedni weekend upłynął w gminie Godów pod znakiem dziękczynienia za tegoroczne plony oraz świętowania 250-lecia Skrbeńska. To były piękne i udane dożynki, które w Skrbeńsku i całej gminie będzie się jeszcze długo wspominać.

UG Godów, fot. Franek Brzoza
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 września 202512:48

Budowa stacji zlewnej w Rydułtowach. Stanowisko burmistrza

Budowa stacji zlewnej w Rydułtowach. Stanowisko burmistrza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Aktualności14 września 202513:28

Ciągle pada... Monitoring sytuacji hydrologicznej w gminie Mszana [FOTO]

Ciągle pada... Monitoring sytuacji hydrologicznej w gminie Mszana [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Mszana:

Od wczesnych godzin porannych Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego prowadzi obserwację poziomu wód w rowach melioracyjnych oraz w lokalnych potokach. Intensywne opady deszczu, które wystąpiły w regionie, spowodowały znaczny wzrost stanu wód, co stwarza ryzyko podtopień w newralgicznych miejscach.

opr. red., fot. FB/GMna Mszana
Reklama
Aktualności13 września 202512:27

935 nowoczesnych urządzeń trafi do powiatowych szkół

935 nowoczesnych urządzeń trafi do powiatowych szkół - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności13 września 202512:33

Pszowscy dzielnicowi z podziękowaniami od działkowców

Pszowscy dzielnicowi z podziękowaniami od działkowców - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Aktualności13 września 202521:34

HOYM Industry FEST 9 w Rybniku, tym razem międzynarodowo!

HOYM Industry FEST 9 w Rybniku, tym razem międzynarodowo! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Zabytkowa Kopalnia Ignacy w Rybniku
Reklama
Aktualności14 września 202513:47

Gmina Pasym partnerem Gminy Godów

Gmina Pasym partnerem Gminy Godów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UG Godów
Sport14 września 202523:19

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.