Aktualności26 lutego 201617:17
Straż miejska pomogła zakrwawionemu bezdomnemu

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
W czwartek, w godzinach porannych na ulicy Wyszyńskiego funkcjonariusze wodzisławskiej Straży Miejskiej podjęli interwencję dotyczącą śpiącego pod wiatą mężczyzny, nieopodal osiedlowych kontenerów na śmieci.
Na miejscu funkcjonariusze zastali leżącą na ziemi osobę bezdomną z otwartą raną głowy i zakrwawioną twarzą. Błyskawicznie wezwane na miejsce interwencji pogotowie ratunkowe zabrało mężczyznę na obserwację do szpitala. Tego typu miejsca są punktem, gdzie przebywają i nocują osoby bezdomne. Niestety wielokrotne informowanie przez strażników o możliwości skorzystania z ogrzewalni przy ulicy Rzecznej lub też z noclegowni przy ul. Marklowickiej nadal nie przekonuje wielu osób.



































Komentarze (0)
Dodaj komentarz