Aktualności7 marca 201609:00
Groził dozorczyni i demolował pomieszczenie. Został zatrzymany

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
W czwartek, 3 marca Strażnicy Miejscy podjęli interwencję w sprawie agresywnie zachowującego się mężczyzny, który przebywał w poczekalni dworca kolejowego.
- Zwracane przez dozorczynię tego obiektu uwagi nietrzeźwemu mężczyźnie, aby ten zachowywał się przyzwoicie nie przynosiły rezultatu. Wręcz przeciwnie - zdenerwowany mężczyzna zaczął grozić dozorczyni, by następnie przejść do demolowania poczekalni - relacjonuje Piotr Fijałkowski ze Straży Miejskiej.
Mężczyzna został zatrzymany przez patrol Straży Miejskiej, następnie przekazano go Policji.



































Komentarze (0)
Dodaj komentarz