Schody przy Jana Pawła naprawione

Pod koniec lutego rewirowy straży miejskiej interweniował w sprawie uszkodzonych schodów na deptaku przy ul. Jana Pawła II w Wodzisławiu. Funkcjonariusz skierował do właściciela schodów wniosek o ich naprawienie. Teraz można już swobodnie i bezpiecznie korzystać z wyremontowanych schodów.
Schody były mocno zniszczone i w fatalnym stanie technicznym. Na takich schodach nie byłoby wcale trudno o wypadek. Po interwencji rewirowego i po skierowaniu pisemnego wniosku o ich naprawienie, właściciel terenu, na którym się one znajdowały. przeprowadził niedawno ich naprawę i całkowicie je wyremontował.
opr. m





![Gdzie należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Gdzie należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1725185375dsc-0115-2-1-.jpg)











![Nędza skuteczna i bezlitosna. Pewny wynik w starciu z Płomieniem [FOTO] Nędza skuteczna i bezlitosna. Pewny wynik w starciu z Płomieniem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781466345photo-53-z-90-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz