Aktualności30 marca 201609:34
Zaczął uciekać na widok strażników miejskich. Jak się później okazało był pacjentem szpitala psychiatrycznego

0
Reklama
Wodzisław Śląski: Wczoraj około godziny 15:00 wodzisławscy Strażnicy Miejscy patrolując dzielnicę Wilchwy w rejonie ulicy Teligi zauważyli leżącego na poboczu drogi mężczyznę. Ze względu na bezpośrednie zagrożenie zdrowia i życia podjęto interwencję.
Jednak na widok patrolu nieznany mężczyzna natychmiastowo odzyskał siły i z wyciągniętą zza kurtki butelką z alkoholem zaczął uciekać. - Podczas ucieczki postanowił pozbyć się zbędnego balastu rozbijając ową butelkę o podłoże. Z kolei, aby przyspieszyć swoją ucieczkę na środku drogi próbował zatrzymywać pojazdy. Z uwagi na zagrożenie jakie stwarzał mężczyznę schwytano. Jak później ustalono, ujęty okazał się pacjentem szpitala psychiatrycznego - relacjonuje Piotr Fijałkowski z wodzisławskiej Straży Miejskiej.



































Komentarze (0)
Dodaj komentarz