Aktualności7 kwietnia 201606:41
Straż Miejska alarmuje: Patrz gdzie parkujesz

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Coraz częściej do Straży Miejskiej wpływają zgłoszenia zirytowanych mieszkańców, którzy nie potrafią wjechać/wyjechać do/ze swojej nieruchomości.
- Często słyszymy tłumaczenie "ja tylko na dwie minuty..."! Niestety prawda bywa zupełnie inna - takie parkowanie trwa od kilkudziesięciu minut do nawet kilku godzin. Pamiętajmy, więc o prostej zasadzie: nie utrudniaj życia innym, a i oni nie będą utrudniać go Tobie - mówi Piotr Fijałkowski z wodzisławskiej Straży Miejskiej.






































Komentarze (0)
Dodaj komentarz