Goście z Alanyi z wizytą w magistracie

Od 11 maja Wodzisław gości delegację z miasta partnerskiego Alanya. 12 dzieci i troje opiekunów przez 7 dni będzie poznawać miasto i okolice oraz nawiązywać nowe przyjaźnie. Goście odwiedzą też Pszczynę, Wisłę i Kraków.
- Delegacja przyjechała na zaproszenie dzieci i grona pedagogicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w dzielnicy Zawada. Wizyta zorganizowana jest w ramach wymiany dzieci, co oznacza, że grupa młodych wodzisławian wizytuje w słonecznej Alanyi – mówi Barbara Chrobok, rzecznik prasowy Urzędu Miasta.
Goście z Turcji będą uczestniczyć w zajęciach sportowo-plastycznych, lekcjach jazdy konnej w Kokoszycach. Uczestnicy delegacji zwiedzą nasze miasto. Odwiedzą również Pszczynę, Wisłę i Kraków.



![Uciekał przed policją, jechał pod prąd i po chodnikach. 30-latek zatrzymany [WIDEO] Uciekał przed policją, jechał pod prąd i po chodnikach. 30-latek zatrzymany [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177859225363-935784-.jpg)












![Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO] Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778487022photo-20-z-71-.jpg)


















Komentarze (0)
Dodaj komentarz