Aktualności20 maja 201610:55
Komendant z Wodzisławia został szefem śląskiego garnizonu

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
UdostępnijKomentuj (0)Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak powołał na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach inspektora Krzysztofa Justyńskiego. Dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim otrzymał wczoraj nominację z rąk Ministra w obecności Sekretarza Stanu Jarosława Zielińskiego, nadzorującego służby mundurowe. Już niebawem nowy szef śląskich policjantów zostanie oficjalnie wprowadzony na swoje stanowisko w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach.











![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)


























Komentarze (0)
Dodaj komentarz