Aktualności22 maja 201609:40
Licealiści wodzisławskiego Plastyka cyklicznie odwiedzają Przedszkole numer 6. W jakim celu?

0
Reklama
Wodzisław Śląski: 13 maja klasa 1 Liceum Plastycznego wraz z wychowawcą: Arturem Janasikiem zawitała do Publicznego Przedszkola nr 6. Co licealiści tam robili?
W tym dniu odbyły się kolejne zajęcia w ramach projektu edukacyjnego: "Od smyka do plastyka" pt: "Wiosenne robaczki". Tym razem licealiści podpowiadali przedszkolakom w jaki sposób malować farbami na kamieniach, by powstały piękne prace plastyczne. Koordynatorkami projektu są panie: Aneta Buczak (Liceum Plastyczne) i Mirosława Lasecka (PP nr 6). - Każde zajęcia tego typu przynoszą obopólne korzyści. Wzbogacają wiedzę przedszkolaków, rozwijają ich wyobraźnię, twórcze myślenie i wrażliwość na sztukę a licealiści nabywają umiejętność współpracy z małymi dziećmi – mówi Beata Krauze, przedszkolanka.



















![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)


























Komentarze (0)
Dodaj komentarz