Dokonała kradzieży. Łup ukryła... w staniku

W sobotę, w samo południe na wodzisławskim rynku doszło do kradzieży torebki. Poszkodowana 49-latka przekazała mundurowym, że na chwilę pozostawiła torebkę poza zasięgiem wzroku i gdy się zorientowała już jej nie było. W środku miała pieniądze w kwocie 180 zł, ważne dokumenty i okulary warte ponad 1000zł. Operacyjni jeszcze tego samego dnia ustalili sprawczynię tej kradzieży i pojechali do jej miejsca zamieszkania . 38-latka była zaskoczona ich wizytą i nie przyznawała się do kradzieży. Policyjny nos jednak nie zawiódł. W komendzie dokonano kontroli osobistej kobiety, gdzie w staniku znaleziono skradzione banknoty. Kryminalni odnaleźli także torebkę, która złodziejka porzuciła niedaleko swojego domu. Kobieta jest doskonale znana policjantom. Ma już na swoim koncie liczne kradzieże. Teraz grozi jej do 5 lat więzienia.








![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)


























Komentarze (0)
Dodaj komentarz