Aktualności12 czerwca 201609:12
W Radlinie witają lato – dzień pierwszy. FOTORELACJA

0
Reklama
Radlin:
Wydarzenie rozpoczęło się wczoraj, dzisiaj będzie miało swój finał. Na Placu Radlińskich Olimpijczyków odbywa się wydarzenie pn. "Powitanie Lata". Pokazy modeli latających, koncerty: orkiestry "Marcel", Mirka Szołtyska z zespołem, zespołu Bule Mix czy występ Kabaretu "Masztalscy" – takie atrakcje zaplanowano na dzień pierwszy. Poniżej publikujemy dokładny program, sprawdź co przygotowano na dzisiaj.















































































![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)



























Komentarze (0)
Dodaj komentarz