Aktualności17 czerwca 201612:10
Rusza sezon. Kąpielisko na Balatonie otwarte

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Dzisiaj (17 czerwca) rusza kąpielisko na Balatonie. O bezpieczeństwo użytkowników dbać będą ratownicy codziennie w godzinach od 10:00 do 20:00.
Na teren ośrodka powrócił również wodny plac zabaw, z którego można skorzystać nieodpłatnie. Z początkiem czerwca uruchomiona została wypożyczalnia sprzętu wodnego, czynna w następujących godzinach: poniedziałek-piątek 13:00- 20:00, sobota i niedziela 10:00 - 20:00.







![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)



























Komentarze (0)
Dodaj komentarz