Aktualności26 czerwca 201609:55
Dramat na osiedlu XXX-lecia. Mężczyzna wyskoczył z okna. 28-latek zmarł w szpitalu

0
Reklama
Wodzisław Śląski: Wczoraj w Wodzisławiu Śląskim około godziny 7:00 rano doszło do dramatycznego zdarzenia. Młody mężczyzna wyskoczył z 6 piętra jednego z bloków na osiedlu XXX-lecia.
- Mężczyzna wyskakując z okna upadł na daszek nad wejściem do budynku. Wezwano straż pożarną, która ściągnęła rannego z zadaszenia. Na miejsce wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak w ostateczności 28-latka przewieziono karetką do szpitala w Jastrzębiu. Funkcjonariusze aktualnie prowadzą czynności wyjaśniające - mówi kom. Marta Pydych z KPP w Wodzisławiu Śląskim.
Niestety nie udało się uratować 28-latka. Mężczyzna zmarł wczoraj w szpitalu.







![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)



























Komentarze (0)
Dodaj komentarz