Aktualności1 lipca 201620:29
Śmiertelny wypadek na trasie Racibórz-Lubomia. Na Brzeskiej motocyklista zderzył się z samochodem rover

0
Reklama
Powiat:
UdostępnijDo zdarzenia doszło około godz. 19.10 na ul. Brzeskiej, pomiędzy Lukasyną a zabudowaniami Brzezia. Jadący od strony Lubomi motocyklista z powiatu wodzisławskiego zderzył się tu z jadącym od Raciborza samochodem rover, również z powiatu wodzisławskiego. Ratownicy podjęli akcję reanimacyjną, a na miejsce natychmiast wezwano lotnicze pogotowie ratunkowie. Niestety, mężczyzna zmarł. Co do przyczyn, to najprawdopodobniej jadąc w stronę Raciborza stracił panowanie na motocyklem, przewrócił się na przeciwny pas ruch i tu uderzył w samochód. Czekamy na komunikat policji w tej sprawie. FOTO i WIDEO.

























![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)



























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.