Aktualności4 lipca 201611:26
W Radlinie runął słup wysokiego napięcia

0
Reklama
Radlin:
W Radlinie na Hutniczej przewrócił się słup energetyczny, wraz z nim na ziemie runął kapel, który był pod napięciem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Informację o tym zdarzeniu wodzisławscy strażacy otrzymali po 23:30. Sytuacja była na tyle niebezpieczna, że wraz z runięciem słupa, na ziemi znalazł się 400 metrowy kabel energetyczny, który był pod napięciem. Przyczyna? Jej jeszcze nie ustalono.
W działaniach udział brali: strażacy, policja, pogotowie energetyczne oraz pracownicy KWK Marcel.







![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)



























Komentarze (0)
Dodaj komentarz