Aktualności5 lipca 201609:00
W Gorzycach połączą się Domy Kultury

0
Reklama
Gorzyce: Rada Gminy Gorzyce podjęła Uchwałę w sprawie zamiaru połączenia samorządowych instytucji kultury tj. Wiejskiego Domu Kultury w Czyżowicach, Wiejskiego Domu Kultury w Gorzycach i Wiejskiego Domu Kultury w Olzie, w jedną samorządową instytucję kultury pod nazwą "Gminne Centrum Kultury w Gorzycach". Decyzja zapadła podczas ostatniej sesji, czyli 30 czerwca. Poniżej znajduje się uchwała.







![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)



























Komentarze (0)
Dodaj komentarz