Aktualności9 lipca 201609:39
Pszowska i Starowiejska z nowym oświetleniem

1
Reklama
Wodzisław Śląski: Na Pszowskiej i Starowiejskiej pojawi się nowe oświetlenie. Jak na razie trwa przetarg na wyłonienie wykonawcy. Roboty miałyby się zacząć po podpisaniu umowy.
Roboty na Pszowskiej mają objąć posadowienie 4 słupów, zawieszenie 4 opraw LED, wykonanie sieci (około 24 mb) oraz kabla (około 190 mb). Prace przy Starowiejskiej to z kolei posadowienie 5 słupów, zawieszenie 10 opraw LED, a także wykonanie sieci (około 320 mb).
Zakończenie robót ma natomiast nastąpić przed 25 października tego roku.







![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)



























Komentarze (1)
Dodaj komentarz